26 Temmuz 2013 Cuma

CAPATECT DALMAÇYALI MANTOLAMA YALITIM SISTEMI Bursa

Capatect Dalmaçyalı Mantolama Yalıtım Sistemi hakkında ayrıntılı bir kaynak hazırlamaya gayret ettik. Sistem içindeki ürünler detaylı bir şekilde anlatılmıştır. her ürünün tse belgesi, msds gibi tüm belgeleri mevcuttur. Bu ürün ile yapılan uygulamadan işçiliktende eminseniz %50 ısı tasarrufunu sağlamanız mümkündür.

CAPATECT ISI YALITIM LEVHALARI MANTOLAMA

capatect dalmacyali mantolama levha
capatect dalmacyali levha

DALMAÇYALI ISI YALITIM LEVHASI

Capatect Dalmaçyalı mantolama TS EN 13163 nolu Isı Yalıtım mantolamaMalzemeleri Standardı’ na uygun olarak 16 kg/m3 yoğunlukta üretilen polistren esaslı bir ısı yalıtım levhasıdır. Capatect Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhaları, polistren yapısındaki ideal karbon oranı ile aynı yoğunluktaki EPS ısı yalıtım levhalarına oranla %20 daha iyi bir ısı yalıtım değerine sahiptir.Levha kalınlığı arttırmadan Capatect Dalmaçyalı ile daha üstün bir yalıtım performansına ulaşılır.
  • CAPATECT MANTOLAMA ISI YALITIM YAPIŞTIRICILARI

capatect isi yalitim mantolama yapistiricisi
capatect isi yalitim yapistiricisi

MANTOLAMA ISI YALITIM YAPIŞTIRICISI

Capatect Isı Yalıtım Mantolama Sistemi için geliştirilmiş, polistren ve taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım levhalarının yapıştırılmasında kullanılan çimento esaslı özel bir yapıştırıcıdır. İçeride ve dışarıda beton, sıva, tuğla, gazbeton panel vb. mineral esaslı yüzeylere polistren, taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım levhalarının yapıştırılması amacıyla kullanılır
  • CAPATECT MANTOLAMA DÜBELI

Capatect Standart Dübel Plastik çivili mantolama
Capatect Standart Dübel Plastik çivili

STANDART DÜBEL (PLASTIK ÇIVILI)

Isı yalıtım levhalarının yüzeylere sabitlenmesi ve rüzgar vakumlama yüklerine karşı ısı yalıtım sisteminin korunması amacıyla kullanılır. Beton, dolu tuğla, delikli tuğla, gazbeton, hafif betondan mamul dolu ve boşluklu bloklarda kullanılabilir.
Capatect Beton Dübeli (Çelik Çivili) mantolama
Capatect Beton Dübeli (Çelik Çivili)

MANTOLAMA BETON DÜBELI (ÇELIK ÇIVILI)

mantolama Isı yalıtım levhalarının yüzeylere sabitlenmesi ve rüzgar vakumlama yüklerine karşı ısı yalıtım sisteminin korunması amacıyla kullanılır. Beton, brüt beton, tünel beton, dolu tuğla, delikli tuğla, gazbeton, hafif betondan mamul dolu ve boşluklu bloklarda kullanılabilir.
Capatect Tuğla Dübeli (Plastik Çivili) mantolama
Capatect Tuğla Dübeli (Plastik Çivili)

MANTOLAMATUĞLA DÜBELI (PLASTIK ÇIVILI)

Dış cephe ısı yalıtım mantolama sistemlerinde, ısı yalıtım levhalarının yüzeylere sabitlenmesi ve rüzgar vakumlama yüklerine karşı ısı yalıtım sisteminin korunması amacıyla kullanılır. Delikli tuğla ve boşluklu blok yüzeylerde özel tırnaklı dizaynı ile daha fazla tutunma mukavemeti sağlar.
Capatect Gazbeton Dübeli (Plastik Çivili) mantolama
Capatect Gazbeton Dübeli (Plastik Çivili)

GAZBETON DÜBELI (PLASTIK ÇIVILI)

Dış cephe ısı yalıtım mantolama sistemlerinde, ısı yalıtım levhalarının yüzeylere sabitlenmesi ve rüzgar vakumlama yüklerine karşı ısı yalıtım sisteminin korunması amacıyla kullanılır. Gazbeton yüzeylerde özel tırnaklı dizaynı ile daha fazla tutunma mukavemeti sağlar.
Capatect OSB Dübeli (Vidasız) mantolama
Capatect OSB Dübeli (Vidasız)

OSB DÜBELI (VIDASIZ) MANTOLAMA

Dış cephe ısı yalıtım mantolama sistemlerinde, ısı yalıtım levhalarının yüzeylere sabitlenmesi ve rüzgar vakumlama yüklerine karşı ısı yalıtım sisteminin korunması amacıyla kullanılır. OSB ve benzeri prefabrike yüzeylerde kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir.

Capatect Taşyünü Dübel PuluCAPATECT TAŞYÜNÜ MANTOLAMA DÜBEL PULU

Dış cephe mantolama ısı yalıtım sistemlerinde, taşyünü levha uygulamalarında tüm Capatect dübellere uygun olarak kullanılabilir. Dübelin taşyününe basma alanını genişleterek mükemmel bir tutunma sağlar.
  • CAPATECT ISI YALITIM SIVASI MANTOLAMA

Capatect isi Yalitim Sivasi
Capatect isi Yalitim Sivasi

ISI YALITIM SIVASI MANTOLAMA

Capatect Isı Yalıtım Sıvası Mantolama, Capatect Isı Yalıtım Sistemi için geliştirilmiş, polistren ve taşyünü levhaların üzerini kaplayan, içine file uygulamasıyla yüzeyin mukavemetini arttıran, çimento esaslı, elyaf takviyeli özel bir sıvadır. İçeride ve dışarıda polistren, taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım mantolama levhalarının üzerine perdah sıvası yapılmasında kullanılır.
  • CAPATECT MANTOLAMA DONATI FILESI 160GR/M²Capatect donati Filesi 160gr
Capatect donati Filesi 160gr

MANTOLAMA DONATI FILESI 160 GR/M2

Capatect mantolama Donatı Filesi 160 gr/m2 ağırlığında 4 x 4 mm elek aralığında alkali ortama direnç sağlayan çimento esaslı sıva uygulamalarında kullanılan özel kaplamalı cam iplik dokuma filesidir. Çeşitli harç ve sıva uygulamalarında çatlakları ve dökülmeyi önleyici takviye donatı olarak kullanılır. Her türlü yalıtım sisteminde taşıyıcı eleman olarak kullanılabilir.
.
  • CAPATECT KAPLAMA ASTARI

.
Capatect Kaplama Astari mantolama
Capatect Kaplama Astari

KAPLAMA ASTARI MANTOLAMA

Yüksek aderans gücüne sahip, Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, beyaz renkte Capatect Kaplama Astarıdır. Dış ve iç cephe ısı yalıtım sistemleri üzerine veya daha önce boyanmış veya boyanmamış dış ve iç cephe yüzeyler üzerine Capatect kaplama uygulamalarından önce kullanılır.

CAPATECT MANTOLAMA MINERAL KAPLAMA

Capatect Mineral Kaplama ince Tane mantolama
Capatect Mineral Kaplama ince Tane

MANTOLAMA MINERAL KAPLAMA (İNCE-TANE DOKU)

Çimento esaslı, hafif, elyaf takviyeli, yüzeyde doğal bir doku oluşturan, son kat iç ve dış yüzey kaplamasıdır. İnce sıva, düzgün yapılmış kaba sıva, beton, gazbeton veya kendini taşıyabilen silikat ya da akrilik esaslı eski boyaların üzerine yenilemek amacıyla ya da polistren ve taşyünü gibi ısı ve ses yalıtım sistemlerinin üzerine güvenle uygulanabilir. Mantolama
..
Capatect Mineral Kaplama Tane mantolama
Capatect Mineral Kaplama Tane
Capatect Mineral Kaplama cizgi doku mantolama
Capatect Mineral Kaplama cizgi doku
.
.
Capatect Carbonfine 2.00mm
Capatect Carbonfine 2.00mm

.

MANTOLAMA CARBONFINE KAPLAMA

Capatect Carbonfine, High-Tech Karbon elyafları ile güçlendirilmiş, üstün darbe dayanımına sahip, çimento esaslı, hafif, elyaf takviyeli, yüzeyde doğal bir doku oluşturan, son kat iç ve dış yüzey kaplamasıdır.
.
.
ince tane grenli boya mantolama
ince tane grenli boya

.

SILIKONLU KAPLAMA (İNCE-TANE DOKU)

Akrilik esaslı, silikon ve elyaf katkılı, desen verilebilen, kullanıma hazır iç ve dış yüzey kaplamasıdır. Yeni Nesil Silikon Teknolojisi ile maksimum suya dayanıklılık ve maksimum nefes alma özelliği bir kat daha arttırılmıştır. İnce sıva, düzgün yapılmış kaba sıva, beton, gazbeton veya kendini taşıyabilen silikat ya da akrilik esaslı eski boyaların üzerine yenilemek amacıyla ya da polistren, taşyünü gibi ısı yalıtım sistemlerinin üzerine güvenle uygulanır. Mantolama
.
.
Capatect Silikonlu Grenli diş Cephe kaplamasi mantolama
Capatect Silikonlu Grenli diş Cephe kaplamasi

.

SILIKONLU GRENLI DIŞ CEPHE KAPLAMASI

Silikon katkılı akrilik emülsiyon esaslı, rulo ile desen verilen, yapı son kat grenli dış cephe kaplamasıdır. Sıva,beton,betopan,mdf,mineral yüzeyler,kendini taşıyabilen eski boyalı,(Solvent bağlayıcılı boyalar hariç) özelliğini yitirmemiş boyaların üzerine dekoratif bir görüntü sağlamak için kullanılabilir. Nefes alır. Su iticidir. Yüksek kapatma gücüne sahiptir. Dış etkenlere dayanıklıdır. Mantolama
.

CAPATECT MANTOLAMA ISI YALITIM SISTEMI BOYALARI


Capatect-S Isı Yalıtım Sistemi Boyası
Capatect-S Isı Yalıtım Sistemi Boyası

.

CAPATECT-S ISI YALITIM SISTEMI BOYASI

mantolama Capatect-S yeni nesil silikon teknolojisi sayesinde suya dayanım ve nefes alma performansları arttırılmış, dış cephe ısı yalıtım sistemleri ile tam uyum sağlayan ısı yalıtım sistemi boyasıdır.
.
Capatect-W Isı Yalıtım Sistemi Boyası
Capatect-W Isı Yalıtım Sistemi Boyası

.

CAPATECT-W ISI YALITIM SISTEMI BOYASI

mantolama Capatect-W sahip olduğu yeni nesil silikon teknolojisinin yanı sıra, her yüzeyde görülebilen dünyanın en eski organizmalarından küf, yosun ve mantarın, ısı yalıtımlı cephelerde oluşturabileceği kirlenmeye karşı maksimum direnç gösteren dış cephe ısı yalıtım sistemi boyasıdır.
.
Capatect mantolama

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder